Distractie Placuta !!!

Bine Ati Venit. Va Rugam Cititi Regulamentul forumului Pentru o Mai Buna Desfasurare intre useri forumului.Daca Nu Sunteti Inregistrati Va Rugam Sa Va Inregistrati Pentru A Mari Comunitate. Va Multumim.

AcasaPortalCautareInregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Acolo ma aflu!
Vizitatori

Distribuiti | 

Închideţi toate aplicaţiile deschise cu un singur clic

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
MinG2010
Administrator.
Administrator.

Bara Warn :
Puncte : 1021917
Reputatie : 112
Data de inscriere : 31/07/2010
Varsta : 21

MesajSubiect: Închideţi toate aplicaţiile deschise cu un singur clic   Lun Dec 27 2010, 17:31

La sfârşitul zilei totdeauna îmi place să închid aplicaţiile deschise pentru a pregăti computerul meu pentru a doua zi. închid manual fiecare cerere. În funcţie de numărul de cereri deschis acest lucru poate fi o pierdere de timp. Oamenii de la NTWind software au o utilitate perfectă pentru această situaţie aptly numit închidere tuturor ferestrelor. În loc de închidere manual fiecare cerere faceţi clic pe butonul Închidere tuturor ferestrelor din bara de activităţi.

În acest articol vă va arăta cum să instalaţi şi să configuraţi Close All Windows de pe computer pentru accesul simplu, pe bara de activități.

Pentru a obţine a început cap peste NTWind software şi Descărcaţi cea mai recentă versiune de închidere tuturor ferestrelor.
Download
După ce fişierul este descărcat extrage folderul CloseAll într-o amplasare permanentă pe computer. Deoarece Close All Windows este o aplicaţie am extras folderul la C:\Program Files\ în cazul în care cererile sunt de obicei instalate.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Pentru acces uşor este cel mai bun pentru a PIN-ul aplicarea în bara de activități. Glisaţi aplicarea închidere tuturor ferestrelor din folderul CloseAll de pe bara de activități.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos
http://ming.my-rpg.com

Închideţi toate aplicaţiile deschise cu un singur clic
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Federal Bureau of Investigation - Comenzi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Distractie Placuta !!! :: Windows :: Tutoriale Windows-
Mergi direct la: