Distractie Placuta !!!

Bine Ati Venit. Va Rugam Cititi Regulamentul forumului Pentru o Mai Buna Desfasurare intre useri forumului.Daca Nu Sunteti Inregistrati Va Rugam Sa Va Inregistrati Pentru A Mari Comunitate. Va Multumim.

AcasaPortalCautareInregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Acolo ma aflu!
Vizitatori

Distribuiti | 

Bara din joc.(cand dai click pe un player)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ryngo

Puncte : 50804
Reputatie : 5
Data de inscriere : 20/10/2011
Varsta : 21

MesajSubiect: Bara din joc.(cand dai click pe un player)   Sam Ian 14 2012, 20:20

Salut , Am observat ca multi playeri din joc se plang ca nu au bara de acceptare duel soapta prieten etc ..
M-am gandit sa va invat si pe voi cum sa faceti sa apara fara relog ! este foarte simplu
Fara sa dati relog si alte chestii si functioneaza 100% !
Ce tre sa faceti : de exemplu daca stati pe un caracter si intrati pe altul si nu va mai apare bara TOT Ce trebuie facut este sa tineti click dreapta pe player-ul respectiv si sa apasati CTRL !!! asta este tot ! si bara apare ! chestia asta trebuie facuta doar odata ca dupaia va aparea pe toti playeri care veti pune click !

SPER CA V-AM FOST DE AJUTOR !
Sus In jos
Deuce

Puncte : 6170
Reputatie : 5
Data de inscriere : 25/07/2013
Varsta : 21

MesajSubiect: Re: Bara din joc.(cand dai click pe un player)   Joi Iul 25 2013, 18:23

Thx
Sus In jos

Bara din joc.(cand dai click pe un player)
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» *FiveTime* IP: 188.212.105.203 Contact id: samp_florin Server De samp nou deschis Si dam level bani Super server:X Va asteptam i pe dumneavoastra Dati click sa vedeti srv:Xpoze

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Distractie Placuta !!! :: Despre Metin2 :: Metin2 Tutoriale-
Mergi direct la: