Distractie Placuta !!!

Bine Ati Venit. Va Rugam Cititi Regulamentul forumului Pentru o Mai Buna Desfasurare intre useri forumului.Daca Nu Sunteti Inregistrati Va Rugam Sa Va Inregistrati Pentru A Mari Comunitate. Va Multumim.

AcasaPortalCautareInregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Acolo ma aflu!
Vizitatori

Distribuiti | 

nu merge sa fac server pe ip am ip static!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
tuglui2010

Puncte : 8260
Reputatie : 5
Data de inscriere : 27/05/2012
Varsta : 26

MesajSubiect: nu merge sa fac server pe ip am ip static!   Joi Iun 07 2012, 23:23

salut la toti, ai rog pe cei care stiu aceasta problema sa ma ajute si pe mine am un modem de al clicknet si am vorbit cu aia sa ami bage ip static ca sa ami fac servar de metin am bagat alea de la cmd ipconfig am bagat otu ca la carte si merge merge sa ma conectez la metin la site la filezila navicat dar problema e ca altora nu le merge am dezactivat windows firewall va rog sa ma ajutati Neutral va rog mult Sad
Sus In jos

nu merge sa fac server pe ip am ip static!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» HostName: Samp.Just2Play.Ro | Roleplay Server [0.3c]
» *FiveTime* IP: 188.212.105.203 Contact id: samp_florin Server De samp nou deschis Si dam level bani Super server:X Va asteptam i pe dumneavoastra Dati click sa vedeti srv:Xpoze
» HostName: FlyGaming RPG [0.3x] Server ON! Address: 93.119.26.209:7777 Players: 54 / 100 Ping: 56 Mode: FlyGaming RPG V0.1 Map: Los Santos HostName: FlyGaming RPG [0.3x] Server ON! Address: 93.119.26.209:7777 Players: 54 / 100 Ping: 56
» Partener Server
» Toxic RPG | Romania [0.3x]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Distractie Placuta !!! :: Despre Metin2 :: Bug-uri-
Mergi direct la: